Reklama w sieci – skuteczna komunikacja marketingowa w turystyce

Komunikacja marketingowa w turystyce Komunikacja marketingowa w turystyce

Sponsorowanie artykułów oraz ogłoszeń w sieci to popularny instrument PR oraz komunikacji marketingowej w turystyce i przemyśle turystycznym. Tourism Review dostarcza wyjątkowych oraz wydajnych sposobów na publikacje dedykowanych materiałów przemysłu turystycznego dla promocji online i w celu zwiększenia dostępności w sieci twojego celu podróży, biznesu turystycznego czy też wydarzenia turystycznego poprzez reklamę w sieci.

Tworzenie ogłoszenia poprzez newsletter przemysłu turystycznego jest szybkim i łatwym sposobem na dostarczenie twojej wiadomości do tysięcy profesjonalistów z branży turystycznej z całego świata. TR ANNOUNCEMENT to krótka wiadomość dostarczana wraz z newsletterem TR WEEKLY. Warto zaznaczyć, że każde ogłoszenie przekierowuje bezpośrednio do strony domowej reklamodawcy czy też innej, podanej wcześniej witryny.

Dzięki Tourism Review możesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych partnerów biznesowych i klientów branży turystycznej i hotelarskiej publikując materiały i ogłoszenia sponsorowane ze skupieniem się na przemyśle turystycznym w newsletterze TR WEEKLY.

Ponadto, w celu stworzenia twojego biznesu, tak dostępnym na świecie, jak to tylko możliwe oraz w celu dążenia do rozwoju na ogromne nie-anglojęzyczne, rynki potencjalnych partnerów warto również rozważyć rozwój poprzez Tourism Review Digital Network (TRDN). Teraz masz możliwość rozwoju swojego biznesu turystycznego oraz zwiększania świadomości celu na wielojęzykowych podstawach. Możesz odnieść korzyści z docierania do potencjalnych partnerów w ich ojczystym języku poprzez umieszczanie swoich publikacji i ogłoszeń w wersjach zagranicznych Tourism Review: : aktualności turystyczne – edycja chińska, aktualności turystyczne – edycja rosyjska, aktualności turystyczne – edycja hiszpańska, aktualności turystyczne – edycja niemiecka. Oznacza to, że twoje materiały będą na rynkach lokalnych oraz będą dostępne i będą mogły być wyszukane przez zagraniczne wyszukiwarki najważniejszych i najbardziej rozwijających się podmiotów z branży turystycznej. Nasz profesjonalny zespół będzie służył Ci pomocą w tłumaczeniach oraz ustawieniach wyszukiwania twoich materiałów.

Dzięki Tourism Review Digital Network (TRDN) twoje publikacje będą kierowane do ponad 75% internautów z całego świata, włącznie z najszybciej rozwijającymi się rynkami posługującymi się językami rosyjskim, chińskim oraz hiszpańskim. Dla porównania językiem angielskim posługuję się mniej niż 28% internautów z całego świata.

Ceny materiałów i ogłoszeń sponsorowanych są przystępne dla każdego interesariusza rynku turystycznego. Publikacja artykułu sponsorowanego w TR Global Edition kosztuje €90, ogłoszenia zaś tylko €60. Umieszczenie i dystrybucja twojego materiału promocyjnego w jakimkolwiek wielojęzykowej wersji Tourism Review Digital Network (TRDN) kosztuje dokładnie połowę mniej niż podano wyżej. Dzięki Tourism Review Digital Network (TRDN) twój biznes może zyskać poprzez docieranie do wielkiej liczby profesjonalistów z branży turystycznej, włączając w to najdynamiczniej rozwijające się rynki turystyczne.

Poznaj TRDN – dostęp do wielojęzycznego, sprawnego marketingu on-line w branży turystycznej.

Poznaj wszystkie możliwości marketingu w turystyce dla efektywnej promocji strony internetowej w branży turystycznej (TR Media Kit).

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się jak zespół Tourism Review może wspierać firmy lub organizacje turystyczne.