Wielojęzyczny marketing turystyczny i zespół redakcyjny TRDN

Profesjonalny zespół Tourism Review

Tourism Review jest portalem newsowym skupionym na podróżach i turystyce na całym świecie z międzynarodowymi i wielostronnymi lokalizacjami, publikuje artykuły newsowe o i dla przemysłu turystycznego. Poza korzystaniem z naszych usług przez różne agencje newsowe, nasz wielojęzykowy zespół redaktorów i autorów tworzy również setki reportaży podróżniczych by zaoferować naszym czytelnikom informacje związane z ich potrzebami związanymi z obszarem branży podróżniczej.

Tourism Review zaczął działalność, jako serwis wiadomości online dla niszy profesjonalistów z branży turystycznej. Dziś Tourism Review Digital Network reprezentuje szeroką gamę edycji krajowych w różnych językach i różnych krajach. Nasz zespół profesjonalistów marketingu turystycznego oferuje również różnorodny zestaw narzędzi marketingu turystycznego poza wyczerpującą gamą kanałów wiadomości z branży turystycznej, które oferuje Tourism Review a są to:

Nasz główny cel to zwiększać wartość turystyki pracując w partnerskich relacjach z branżą wyposażając naszych użytkowników w aktualne i najnowsze wiadomości i artykuły jak również dostarczając inspirujących kampanii marketingowych by oferować wsparcie dla branży i naszych gości. Nasza praca wsparta jest solidnym przeszukaniem rynku i wglądem w klientów. Oferujemy wiele usług, porad i wiele informacji użytecznych, edukacyjnych i rozrywkowych dla naszych użytkowników i biznesów turystycznych na całym świecie. Z planem redakcyjnym, który oferuje niezrównane, całodobowe i w czasie rzeczywistym Wiadomości i Artykuły; dogłębne Funkcjonalności, wnikliwe Wywiady, Zawody, Oferty, szczegóły Destynacji skupia się w większości na sektorze turystyki zagranicznej w narodzie.

Gorąco rekomendujemy subskrypcję naszych publikacji według Twoich zainteresować w każdym dostępnym języku tak by otrzymać aktualne i inspirujące materiały z globalnego rynku turystycznego. Zachęcamy czytelników Tourism Review do przesłania nam swojej informacji zwrotnej poprzez formularz kontaktowy.