On-line Public Realtions i internetowa komunikacja w branży turystycznej

Web PR i komunikacja w turystyce

Internetowy PR, komunikacja on-line i marketing oraz e-komunikacja – wszystkie te wyrażenia odnoszą się do komunikacji i public relations poprzez Internet. Zespół Tourism Review istnieje po to, aby pomóc ci w osiągnięciu twoich celów w rozprzestrzenianiu informacji na całą branżę turystyczną.

Celem twoich wiadomości może być sprzedać, promocja, lub budowanie świadomości twojego biznesu turystycznego. Międzynarodowy zespół specjalistów Tourism Review dostarczy ci mnóstwa możliwości reklamowych i technik marketingu wirusowego w docieraniu do profesjonalistów z branży podróżniczej z całego świata. Rozdzielanie informacji podróżniczo-turystycznych wśród grupy docelowej jest złożonym i długoterminowym działaniem. Marketerzy Tourism Review zwiększą widoczność twojej strony przez zastosowanie szerokich reklam za pomocą tygodniowych newsletterów lub comiesięcznych magazynów turystycznych. Ponadto wiele narzędzi marketingu wirusowego, takich jak: artykuł sponsorowany, blogi, portale społecznościowe są używane do zwiększenia widoczności twojej strony wśród profesjonalistów z branży podróżniczo-turystycznej.

Dla klientów, którzy odkrywają znaczenie wielojęzycznego rynku turystyki, zespół Tourism Review oferuję prawdziwie międzynarodowe rozwiązania komunikacyjne on-line – TRDN. Przez użycie siły sieci, nasi klienci mogą reklamować się w lokalnych wersjach Tourism Review i stosować je w strategiach komunikacyjnych on-line w branży turystycznej na regionalnym lub międzynarodowym poziomie.

Poznaj TRDN – dostęp do wielojęzycznego, sprawnego marketingu on-line w branży turystycznej.

Poznaj wszystkie możliwości marketingu w turystyce dla efektywnej promocji strony internetowej w branży turystycznej (TR Media Kit).

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się jak zespół Tourism Review może wspierać firmy lub organizacje turystyczne.