SINGAPUR EXPO LICZY NA PROMOCJĘ I ZYSK

Nils Kraus - Mar 7, 2011
0

Max Astria – najnowszy dodatek do targów Expo w Singapurze. Obszar świetnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju eventów z sektora MICE, który w ostatnich latach bardzo prężnie się rozwija.

 

Od oficjalnego otwarcia targów Expo w Singapurze, które miało miejsce w roku 1999, kompleks rozwija się bardzo stabilnie i w krótkim czasie stał się jednym z największych i najlepiej wyposażonych ośrodków w całej Azji. Ta ogromna hala została połączona przez dziesięć sal konferencyjnych, które tworzą wielkie centrum konferencyjno-kongresowe. Wokół obiektu znajduje się duży parking, który w razie potrzeby może być także używany jako zewnętrzna powierzchnia wystawiennicza. Pomijając kryzysowy rok 2009, centrum z roku na rok bardzo się rozwija.

Obiekt koncentruje się przede wszystkim na sektorze MICE (Meetings, Incentives, Conventions and Exhibitions) i w obecnym roku oczekuje 10%-owego wzrostu dochodów w porównaniu z rokiem 2010. Oczekiwania wydają się być jednak bardzo realne, gdyż liczba organizowanych eventów rośnie o około 20% rocznie.

Najnowszym dodatkiem do centrum jest Max Astria – powierzchnia obejmująca blisko 8 tys. metrów kwadratowych świetnie nadaje się do organizacji oficjalnych spotkań koktajlowych, bądź innych tego typu wydarzeń specjalnych. Max Astria posiada 23 sale konferencyjne i kilka innych funkcjonalnych powierzchni, które mają przynieść szybki zwrot z wartej 55 mln dolarów inwestycji. Projekt jest jednym z wielu planowanych dodatków do singapurskiego Expo. Kolejne realizowane będą w najbliższych latach.

 

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz