Dystrybucja bezpłatnych komunikatów prasowych – skuteczny PR online w przemyśle turystycznym

PR w przemyśle turystycznym

Dostarczanie bezpłatnych komunikatów prasowych związanych z przemysłem turystycznym i hotelarskim jest najnowszą, marketingowa inicjatywą online autorstwa zespołu Tourism Review. Teraz masz wyjątkową możliwość na publikacje bezpłatnych komunikatów prasowych swojego przemysłu turystycznego, zupełnie za darmo.

W TR uważamy, że potrzebujesz rzetelnego oraz skierowanego na przemysł turystyczny partnera, który ułatwia życie w kwestii komunikacji marketingowej oraz public relations w sieci.

Dzięki Tourism Review Digital Network możesz dostarczać swoje nowości oraz bezpłatne komunikaty prasowe w wielu wersjach na stronach Tourism Review Digital Network. Dwie wersje są już dostępne: aktualności branży turystycznej – edycja niemiecka oraz aktualności branży tuirystycznej – edycja rosyjska. W ten sposób nie tylko angażujesz potencjalnych partnerów w ich ojczystych językach ale również zwiększasz dostępność swojej strony internetowej bez konieczności tłumaczenia swoich materiałów na inne języki. Docieranie do osób związanych z przemysłem turystycznym z całego świata nie było nigdy tak proste.

Bezpłatne komunikaty prasowe (Edycja Światowa) odzwierciedla podstawową formę promocji w postaci czystego tekstu. Rozszerzony komunikat prasowy (Edycja Światowa) daje szansę do wzbogacenia twojego komunikatu prasowego o zdjęcie i co więcej, dwa hiperłącza, jedno w formie linka w tekście a drugie jako hiperłącze do twojej strony domowej na końcu komunikatu prasowego. Dodatkowo, rozszerzony komunikat prasowy jest ogłaszany w newsleterze TR WEEKLY, który dostarczany jest do więcej niż siedmiu tysięcy subskrybentów. Cena publikacji rozszerzonego Press Release (Global Edition) wynosi €60. Komunikaty prasowe są umieszczane na naszej stronie internetowej dożywotnio! Nigdy nie znikają!

Rozszerzony międzynarodowy komunikat prasowy (Wersja wielojęzykowa) to wspaniała okazja do promocji i zwiększenia dostępności komunikatów prasowych w zagranicznych wyszukiwarkach. Poprzez wykorzystanie okazji danej przez wersje wielojęzykową Tourism Review Digital Network twój komunikat prasowy może zostać opublikowany w więcej niż jednej zagranicznej wersji Torusim Review Digital Network w ciągu dwóch dni pracujących! Twój biznes turystyczny może skorzystać z usługi All-in-one: tłumaczenie, optymalizacja SEO, publikacja i dystrybucja na ważnych rynkach, ogłaszanie komunikatów prasowych w istotnych narodowych wersjach newslettera TR WEEKLY, publikacja komunikatu prasowego poprzez trzy najważniejsze, narodowe usługi dystrybucji PR online, oraz dodatkowo sieciowy marketing szeptany w lokalnym języku. Rozszerzony międzynarodowy komunikat prasowy kosztuje za każdą wersję językową €120. Są dostępne specjalne upusty za wielokrotne pozycjonowanie. Uzyskaj przewagę na turystycznym rynku komunikatów prasowych zarówno globalnie jak i lokalnie!

Poznaj TRDN – dostęp do wielojęzycznego, sprawnego marketingu on-line w branży turystycznej.

Poznaj wszystkie możliwości marketingu w turystyce dla efektywnej promocji strony internetowej w branży turystycznej (TR Media Kit).

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się jak zespół Tourism Review może wspierać firmy lub organizacje turystyczne.