5 NAJLEPSZYCH APLIKACJI MOBILNYCH DLA TURYSTÓW

Alec Hills - Feb 7, 2011
0

Dużo podróżujesz? Często bywasz na dworcach lub lotniskach? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię któraś aplikacji mobilnych dostępnych na iPhone’u lub telefony z systemem Android. Tourism-Review.pl, za serwisem Hotelclub.com prezentuje poniżej pięć najbardziej użytecznych aplikacji mobilnych przydatnych podczas podróży.

 

 

 

Urbanspoon

Jeśli znajdujesz się właśnie w Auckland, Brighton lub w Chicago i nie jadłeś nic od kilku godzin Urbanspoon z pewnością pomoże. Aplikacja zawiera wyczerpujące informacje na temat rozległej sieci lokalnych kawiarni, barów i restauracji w Australii, Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii.

 

World Nomads

Darmowe i praktyczne zwroty w języku obcym, przydatne wskazówki drogowe to nie wszystkie funkcje aplikacji World Nomands. Zawiera ona także wiele informacji dotyczących tego jak dojechać do najbliższego hotelu, bądź postoju taksówek.

 

National Geographic World Atlas

Istnieje bardzo wiele aplikacji mobilnych zawierających mapy miast wraz z nazwami ulic. National Geographic World Atlas jest jednak czymś wyjątkowym. Aplikacja łączy w sobie bowiem niebywałą „przyjazność” National Geographic z elegancką i niezwykle precyzyjną platformą prezentującą szczegółowe mapy miast z całego świata.

 

FlightTrack Pro

FlightTrack Pro zawiera wyczerpujące informacje w czasie rzeczywistym o lotach międzynarodowych. Aplikacja jest intuicyjna i wygodna w użyciu, w związku z tym warto zainwestować w wersję PRO, która jest niedorównywania lepsza, niż zwyczajna.

 

World NewsStand

Informacje z całego świata w twojej dłoni – World NewsStand jest aplikacją, która dostarcza informacje z pierwszych stron najbardziej poczytnych na świecie dzienników, takich jak: New York Times, The Daily Telegraph i Le Monde, a także z tak odległych miejsc, jak Azerbejdżan, czy Zanzibar.

 

Dostarczone przez Tourism Review.pl, dostawcy aktualności turystycznych dla światowej społeczności związanej z branżą turystyczną. Odwiedź www.tourism-review.pl

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz