TURYSTYKA MEDYCZNA W IZRAELU SZKODZI MIESZKAŃCOM

Anna Luebke - Nov 29, 2010
0

Izrael ostatnio stały się atrakcyjne dla wielu turystów ze względu na jego kwitnącej turystyki medycznej. Odwiedzają kraju poszukujących pomocy medycznej, dla których nie są w stanie zapłacić bardzo duże kwoty pieniędzy. Ale miejscowi ludzie byli tracą z tego powodu.

 

Izraelska branży medycznej turystyki nie jest tak naprawdę przy "kto pierwszy, ten lepszy" trasy. Zamiast tego przechodzi przez "kto płaci więcej, ten wygrywa" okres. Oczywiście, trudno jest to wyjątkowy izraelskiego biznesu, ale staje się coraz bardziej zauważalny i zaczyna niepokoić miejscowej ludności. 30000 turystów przyjeżdża do Izraela w ujęciu rocznym do korzystania z leczenia, które są niedostępne lub zbyt drogie w własnych krajach. Większość z nich pochodzi z krajów byłego Związku Radzieckiego.

To wszystko brzmi jak świetna wiadomość. Rosjanie, w szczególności, są znane z tego bardzo hojny, jeśli chodzi o ceny i chętnie płaci na kursy na rzeczy i usług, o ile są one dostępne. Jednak Izrael Najstarsza gazeta "Haaretz", wskazał pewne problemy z sytuacji i wyraźnie pragnie podkreślić, że chociaż dochód jest oczywiście mile widziane, miłość powinna rozpocząć się w domu.

Ze względu na wysokie wydatki medyczne turystów są coraz przywilejów, których Izraelczycy mogą tylko pomarzyć. Turyści będą mieć szansę wyboru własnych lekarzy, własne pokoje i chcą w zasadzie prawie wszystko i to jest pewnik. Oni nawet nie muszą być koniecznie płaci dużo więcej niż przeciętny podatnik Izraela, ponieważ nie jest teraz po prostu, że te postawy turystów zasługują na szczególne traktowanie.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz