JAK NAJBARDZIEJ SKORZYSTAĆ NA TRAVEL TECHNOLOGY EUROPE 2014

Tourism Review News Desk - Dec 2, 2013
0

Postępy w technologii rewolucjonizują sposób w jaki konsumenci na całym świecie szukają, kupują, rezerwują, dzielą się i planują swoje wakacje.

Jak wiedzą obrotni podróżnicy, a także każdy, kto lubi cieszyć się plażą i czystym niebem, osiągnięcia w dziedzinie technologii uprościły wszystko począwszy od rezerwacji biletów lotniczych i miejsc w hotelach, aż po zamawianie taksówek, rezerwację miejsc w restauracjach, czy śledzenie swoich wydatków.

Przyśpieszone tempo innowacji wywołało duże poruszenie w przemyśle turystyki, co skłoniło ekspertów do rozważenia dużych strategicznych zmian związanych z ich funkcjonowaniem w branży na całym świecie. Jak zatem zamierzacie odpowiedzieć na te nowe zjawiska i jak sądzicie gdzie będzie zmierzać turystyka w 2014 roku?

Zaplanowane na kolejny rok targi Travel Technology Europe (TTE), na których najlepsi europejscy eksperci zajmujący się technologią związaną z podróżowaniem zaprezentują swoje doniesienia, będzie możliwy kontakt z osobami z branży, a także sprawdzenie nowych technologii. Targi te stanowią idealny punkt wyjścia dla doświadczonych osób z branży turystycznej. Jest to praktyczny kompas wskazujący co leży przed nami, a sesje, panele dyskusyjne i prezentacje ekspertów na TTE będą obejmować najgorętsze tematy i kluczowe trendy, które będą kształtowały krajobraz technologii w 2014 i dalszej przyszłości.

Targi będą odbywały się w dniach 4-5 lutego 2014 w Earls Court 2 w Londynie. Wydarzenie ukierunkowane jest na dostarczenie środowisku branży forum, na którym możliwe będzie dzielenie się praktycznymi doniesieniami, a także poprawa oferowanej obsługi klienta, wydajności firmy i zwiększenie dochodów. Dla każdego pracującego w turystyce, kto chce posiąść potęgę technologii, którą można przenieść na grunt własnego biznesu, jest to niewątpliwie wydarzenie, które powinno stać priorytetowym – w szczególności dla osób z branży.

Program konferencji jest napakowany wydarzeniami i prezentacjami dalekosiężnych wizji, zaprezentowanych w trakcie przemówień gości, warsztatów dla klientów oraz interaktywnych wydarzeń – w sam raz dla każdego, kto odwiedza targi po raz pierwszy. Oto wybrane przeze mnie sesje przeznaczone dla branżowych ekspertów, które uznałem za najlepsze, dzięki którym z mogliby udoskonalić swoje firmy wprowadzając do ich działania nowe technologie.

 

  • Mapa technologii podróży

Środa 5 lutego 2014 – 10:15 – 11:10

Internetowy agent biura podróży (Online Travel Agent – OTA), touroperator, specjalista do spraw technologii podróży oraz prognosta zajmą się rozważaniami na temat trendów w przeciągu najbliższych kilku lat

 

  • Rewolucyjna technologia do noszenia

Środa 5 lutego 2014 – 13:15 – 14:10

Google Glass to najbardziej oczekiwany z gadżetów, które niedługo dodadzą nową technologiczną stronę zwykłym ubraniom i przedmiotom codziennego użytku. Również Apple będzie oferować swój iWatch. Czy tego typu gadżety będą oferowały zastosowanie w podróżowaniu, czy są to tandetne pomysły?

 

  • Jak sprzedawać lepiej

Wtorek 4 lutego 2014 – 14:14 – 15:40

Uczestnicy tej sesji przyjrzą się różnym sposobom na zarabianie pieniędzy przez internet. Eksperci dzielą się swoimi historiami odniesionych sukcesów związanych z zarabianiem poprzez oferowanie klientom droższych produktów (up-selling), a także dodatkowych usług i produktów (cross-selling). Tym samym przedstawione zostanie jak zarabiać nie tylko na transakcjach i jak technologia pomogła w osiągnięciu tego.

  • Osiąganie oszczędności poprzez wydajność dzięki zastosowaniu technologii

Środa 5 lutego 2014 – 14:14 – 15:45

 

Firmy zajmujące się zarządzaniem w turystyce muszę zwiększyć swoją wydajność i zaoszczędzić poprzez cięcie kosztów, aby zachować swoją konkurencyjność i przynosić zyski w tych trudnych czasach. Jak Twoja średniej wielkości firma zajmująca się zarządzaniem w turystyce mogłaby zyskać na zastosowaniu technologii i jak może to doprowadzić do obniżenia kosztów i poprawy jakości usług świadczonych klientom?

Dla każdego pracującego w sektorze technologii turystycznych, sesje wymienione powyżej będą idealnym startem, jeśli tylko zależy komuś na poprawie wizerunku w internecie, zwiększeniu sprzedaży i zamianie internautów przeglądających strony na internautów rezerwujących pobyt i usługi.

Spodziewanych jest ponad 4000 gości, którzy przybędą do Earls Court 2 na te dwudniowe targi. Gorąco zachęcam wszystkich do wczesnego zapisywania się i planowania wyjazdu z wyprzedzeniem, dzięki czemu zobaczycie wszystko na czym będzie Wam zależało. Do zobaczenie w 2014 roku.

--------

Targi Travel Technology Europe odbędą się w dniach 4-5 lutego 2014 w Earls Court 2 w Londynie.

Sarina Patel, koordynatorka wydarzeń, Travel Technology Europe

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz