RYNEK TURYSTYCZNY NOTUJE WZROST

Anna Luebke - Jul 23, 2013
0

Począwszy od linii lotniczych i hoteli, aż do 5-gwiazdkowych restauracji i muzeów, wzrost w turystyce pozytywnie oddziałuje na cały sektor usług. Poznanie specyfiki tego wyjątkowego rynku, na którym zmiana w jednej dziedzinie pociąga za sobą zmianę w innej, daje dużą przewagę nad konkurencją.

Studiowanie turystyki oznacza poznawanie również innych dziedzin, takich jak marketing, zarządzanie, finanse i wiele innych. Decydując się na wyjątkowy specjalistyczny program IE Business School - +Tourism Management – będziesz w stanie poznać tajniki gry i zanurzyć się w specyfice dynamicznego sektora, który posiada wysoki potencjał technologiczny, globalną perspektywę i szeroki możliwości przedsiębiorczości, które nie przestają rosnąć.

Dołącz do aktualnych studentów MBA, powracających absolwentów studiów MBA z prestiżowych szkół biznesowych (akredytowanych przez AMBA, AACSB lub EQUIS) i odkryj narzędzia, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w przemyśle podróży i turystyki.

 

Specjalizowany moduł IE Business School: +Tourism Management

Na pierwszy rzut oka:

•Format: mieszany (okresy nauki twarzą w twarz w Singapurze oraz Madrycie połączone z okresami nauki przez internet)

•Język: angielski

•Czas trwania: 6 miesięcy

•Profil studenta: Pracownicy szczebla kierowniczego oraz Zawodowcy

Cykl programu:

Zarządzanie Gościnnością, Transport i Mobilność, Zarządzanie Celami Podróży i Rozrywkami, Systemu Dystrybcji, Zarządzanie Obsługą, Przedsiębiorczość, e-Commerce i Social Media, Sektor Gastronomii: Potrawy i Napoje, Nieruchomości, Zarządzanie Przychodem i Zyskiem, Turystyka Zrównoważona.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz