DISNEY DREAM - NOWA ATRAKCJA DISNEY'A

Wayne M. Gore - Feb 7, 2011
0

„Disney” – to słowo każdemu kojarzy się ze światem cudów i rozrywki. Wizyta w świecie Disney’a jest nie lada atrakcją nie tylko dla najmłodszych, a teraz powstała nowa marka: Disney Dream.

 

W styczniu 2011 roku Disney Company wprowadził zupełnie nową atrakcję – statek wycieczkowy Disney Dream. W tym przedziwnym nowym statku, świat wydaje się przenosić nas na zupełnie inny poziom, w którym marzenia mieszają się z rzeczywistością.

To co kryje się pod nową marką Disney’a jest zupełnie nieprawdopodobne. Na przykład odbywają się tam nocne spektakle teatralne w 1340-osobowej sali. Numerem jeden dla najmłodszych jest jednak słynny AquaDuck, który rozpościera się wokół górnego pokładu statku.

Dla dorosłych Disney Dream przygotował wyjątkowe doznania kulinarne, które choć mogą dla niektórych wydać się nieco ekstrawaganckie, to z pewnością są warte swojej ceny. Dodatkową atrakcją są okna kabiny posiadające tak zwane „bulaje”, które sprawiają, że widok jest niesamowity. Aby nie było nudno, na statku od czasu do czasu pojawiają się także najpopularniejsze postacie z bajek Disney’a.

“The District” jest z kolei obszarem zaprojektowanym głównie z myślą o dorosłych. Jedną z jego atrakcji jest np. Skyline oraz Funky Bar, w którym dzięki ciągłym zmianom „okien” obserwować można widoki z takich miast, jak: Paryż, Rio de Janeiro oraz Nowy Jork. A zatem, podczas gdy rodzice w spokoju będą delektować się pysznymi drinkami, ich dzieci mogą bawić się w Ocean Club lub Lab, które są przystosowane dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Mogą one tam przebierać się w różne stroje, dokonywać różnych eksperymentów naukowych oraz bawić się na interaktywnym parkiecie. Z kolei nastolatki pragnący dobrej zabawy mogą zrelaksować się w Vibe, grając w nowoczesne gry lub oglądając filmy. Podsumowując, Disney Dream to czysta zabawa, która nie jest klasycznym parkiem rozrywki, ale zupełnie nową jakością, która wymaga jeszcze grubszego portfela…

 

 

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz