POWSTAŁ NOWY SERWIS UŁATWIAJĄCY PLANOWANIE PODRÓŻY

Dan Rang - Nov 1, 2010
0

Istnieje wiele wyszukiwarek podróży i organizatorów podróży online, jednak konsumenci bardzo często narzekają na ich brak elastyczności. 19 października bieżącego roku ruszył nowy serwis o nazwie Wanderfly.com i już zdołał zdobyć uznanie klientów.

 

Planowane wakacje lub podróże mają być miłe i ekscytujące, ale niestety często zamieniają się w koszmar. Badania wskazują, że podróżujący spędzają średnio około 7 tygodni na wyszukiwaniu najlepszej oferty, przeglądając przy tym przynajmniej 25 różnych stron. Tak długi i bolesny proces często potrafi znużyć i zdenerwować wczasowiczów jeszcze zanim spakują torby. Wanderfly.com to nowa strona, która obiecuje szybkie, łatwe i elastyczne rozwiązania. Oficjalnie została ona uruchomiona 19 października, choć wielu dziennikarzy i blogerów miało okazję testować ją przez ostatnich kilka miesięcy. Ich opinie są pozytywne.

Celem nowo powstałego serwisu jest możliwość kompleksowego wyszukiwania, które nie będzie ograniczone do jednej strony. W rzeczywistości bowiem, Wanderfly.com połączony jest ze znanymi i ustabilizowanymi stronami podróżniczymi, takimi jak: Expedia, Lonely Planet, Find.Eat.Drink, Foursquare, Yelp i wiele innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie preferowany rodzaj wakacji, a serwis dostarcza oferty spełniające wymagania klienta w zakresie zakwaterowania, posiłków, rodzaju aktywności, itp.

Dużym atutem serwisu Wanderfly.com  jest dostęp do portali społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, witryna automatycznie filtruje znajomych z Facebooka o zainteresowaniach związanych z turystyką, podczas gdy Twitter dostarcza informacji o aktualnych wydarzeniach. Wanderfly.com po prostu dostarcza szybkiej informacji zamiast żmudnego wyszukiwania wśród dziesiątek stron internetowych, wszystko co trzeba tu zrobić to po prostu odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań i kliknąć.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz