MAURITIUS WYMARZONĄ DESTYNACJĄ DLA NOWOŻEŃCÓW

Samuel Dorsi - Jun 27, 2011
0

Mauritius bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych wybieranych przez nowożeńców wybierających się na swój miesiąc miodowy. Ze względu na swój romantyczny charakter, każdego roku na Mauritius przyjeżdża więc tysiące młodych małżeństw.

 

Mauritius jest piękną wyspą leżącą na Oceanie Indyjskim, która znajduje się na wschód od Madagaskaru. Wyspa ta od bardzo wielu lat uznawana jest za jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych dla nowo poślubionych. Wydaje się, że główną tego przyczyną jest wielokulturowość tego miejsca, w którym przenikają się tradycje afrykańskie, azjatyckie i europejskie. Widoczne jest to w wielu dziedzinach życia, w tym między innymi w gastronomii.

Mauritius jest więc swego rodzaju rajem dla młodych par. Dzięki swojemu położeniu kraj wydaje się być znacznie oddalony od reszty świata i daje możliwość spędzenia spokojnej, pełnej miłości podróży poślubnej. Lokalne wody są krystalicznie czyste i idealnie nadają się do nurkowania. Z kolei miłośnicy biernego wypoczynku mogą rozkoszować się rejsami statkowymi, bądź pięknem miejscowych plaż.

Na Mauritiusie luksus jest na porządku dziennym. Miejscowe hotele oferują więc usługi najwyższej jakości, a znajdujące się tam obiekty SPA i pola golfowe cieszą się wyśmienitą reputacją. Dla przykładu, Ośrodek Beau Rivage w Belle Mare oferuje apartamenty z 24-godzinną obsługą prywatnego lokaja, licznymi basenami i pięknym tarasem.

Ze względu na swoją różnorodność na całym świecie chwalona jest także regionalna kuchnia. Od typowo egzotycznych po iście pikantne – przepyszne dania oferowane są w wielu miejscowych restauracjach. Royal Palm Hotel posiada aż trzy restauracje z różnymi rodzajami kuchni, podobnie z resztą jak Dinarobin Hotel Golf, Sap, czy Paradis Hotel & Golf Club.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz