CHIŃSKI RYNEK PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH: PRZESZŁOŚĆ, TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

Tourism Review News Desk - Sep 7, 2015
0

Liczba podróżujących poza granicę Chin turystów osiągnie liczbę 174 milionów w przeciągu 4 lat wraz z niesamowitą siłą wydanych pieniędzy w kwocie 264 miliardów dolarów amerykańskich. W zeszłym roku ponad 107 milionów chińczyków odbyło podróże zamorskie, 20 procent więcej od 2013 roku.
Chińska miłość do podróżowania jest niewiarygodna. Po dwóch dekadach szybkiego dwuliczbowego wzrostu, Chiny wyrosły na jedną z wiodących globalnych rynków źródłowych dla podróży zagranicznych. Około 80 procent podróży zagranicznych dokonanych przez Chińczyków dziś to podróże wakacyjne.

Chińscy podróżnicy międzynarodowi są zwykle osobami młodszymi i bogatszymi, z niezależnymi opiniami i wiedzą na temat najnowszych zdobyczy techniki. Stale rosnący Chiński Rynek Podróży Zagranicznych jest zasilany przez spragnionych nowinek technicznych i tak zwanych "millenialsów" w wieku od 18 do 35 lat.

Tourism Review, we współpracy ze Światowym Forum Ekonomii Turystyki, wyczerpującym źródłem na ogromny rynek podróży Chin, pokazuje najnowsze dane o rynku podróży zagranicznych w Chinach w popularnej formie infografiki:

China - Outbound Travel

 

http://www.tourism-review.com/infographics/gtef_outbound_china.jpg

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz