6 najlepszych firm przewozowych w USA

Daniel A. Tanner - May 7, 2012
0

W Ameryce istnieje bardzo wiele firm przewozowych, które są wiarygodne i gwarantują bezpieczne dotarcie do celu podróży. Niektóre z nich prowadzą działania promocyjne i reklamowe, w celu przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów. Z punktu widzenia konsumenta najważniejsza powinna być jednak jakość oferowanych przez przewoźnika usług. 
Przedstawiamy zatem 6 najlepszych firm przewozowych w Ameryce, które umożliwią bezpieczne i tanie podróżowanie. Jedne z nich szczycą się najwyższą jakością usług, inne oferują darmowe napoje i przekąski.

MEGABUS

Megabus jest zdecydowanie największą spośród sześciu wymienionych w artykule firm. Ma swoje siedziby w ponad pięćdziesięciu miastach USA, co już jest sporym udogodnieniem dla pasażerów. Przewoźnik oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak również darmowy dostęp do mobilnego internet poprzez Wi-Fi. W autobusach znajdują się także toalety, które dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jedynym minusem pojazdów należących do sieci Megabus jest niewielka ilość miejsca na nogi pasażerów.

BOLTBUS

Jedną z najlepszych cech Boltbusa jest fakt, że większość biletów kosztuje równowartość 1 dolara. Ponadto, nigdzie nie ma przewoźnika kursującego tak blisko linii metra. Boltbus przywiązuje również bardzo dużą wagę do szczegółów, takich jak odpowiednia ilość miejsca na nogi, bezpłatne Wi-Fi, wtyczki do zasilania prądem oraz możliwość rezerwowania konkretnego miejsca. Jedyną wadą autobusów należących do przewoźnika jest naganny poziom higieny. Pasażerowie często skarżą się na nieprzyjemne zapachy, które uprzykrzają podróż.

LUX BUS AMERICA

Lux Bus oferuje przede wszystkim podróże do Las Vegas w cenie około 50 dolarów. Przewoźnik dysponuje on bardzo wygodnymi i przestronnymi pojazdami, a podczas podróży oferuje darmowe napoje i przekąski. Autobusy sieci Lux Bus wyposażone są ponadto w komfortowe, skórzane fotele, w których podróż do miasta grzechu jest czystą przyjemnością. Warto również podkreślić, że linia bardzo często proponuje przejazdy typu door-to-door, co jest dużym plusem dla osób mających zarezerwowane noclegi w konkretnych hotelach.

VAMOOSE

Vamoose zapewnia bardzo przyjemną flotę pojazdów, których największym atutem jest bezpieczeństwo. Daje to poczucie ekskluzywności i doskonałej wydajności. Vamoose oferuje ponadto wszystkie niezbędne luksusy, takie jak łazienka, darmowe Wi-Fi i przyjaźnie nastawieni kierowcy.

TRIPPER BUS

Linie autobusowe Tripper Bus ponad wszystko stawiają zadowolenie swoich klientów. Drugim z priorytetów przewoźnika jest bezpieczeństwo, do którego również przywiązuje ogromną wagę. Autobusy sieci Trppier Bus wyposażone są także w takie udogodnienia jak dodatkowe miejsce na nogi, darmowe Wi-Fi, łazienka i gniazdka elektryczne. Co bardzo ciekawe i najlepsze z punktu widzenia klienta, Tripper Bus swoich długoletnich i lojalnych klientów wynagradza darmowymi przejazdami. Co ósmy bilet w jedną stronę jest bowiem darmowy.

REDCOACH

Linie autobusowe Redcoach prowadzą przez seksowne plaże na Florydzie. Linia dysponuje ponadto bardzo wygodnymi fotelami, których odpowiednie rozłożenie pozwala na wygospodarowanie przestrzeni większej o 140 stopni. Autobusy Redcoach szczycą się również wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa i ogromnym doświadczeniem w profesjonalnym przewozie osób.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz