Top 10 rankingów na światowym rynku podróżniczym

TOP 10 KIERMASZÓW BOŻONARODZENIOWYCH W EUROPIE

Adwentowy czas nadchodzi bardzo szybko, a wiele osób podróżujących już planuje, gdzie w tym roku odwiedzić najbardziej interesujące kiermasze Bożonarodzeniowe w Europie. Podczas gdy Francja i Niemcy posiadają najstarsze kiermasze, inne państwa mają wiele niezwykłych atrakcji. Odwiedź osobiście najlepsze Europejskie Kiermasze Bożonarodzeniowe, przedstawione przez Tourism-Review.pl

TOP 5 NISKOKOSZTOWYCH EUROPEJSKICH DESTYNACJI WAKACYJNYCH

Miejskie wypady w Europie są popularnym typem wakacji dla tych z małym budżetem a wiele miast z dala od głównego nurtu posiada wiele do zaoferowania dla podróżników. Europa Wschodnia jest szczególnie korzystna kosztowo a długie weekendy w krajach takich jak Bułgaria, Polska i Chorwacja absolutnie nie muszą rozbić Twojego prywatnego banku.

TOP 5 NAJSTARSZYCH RESTARURACJI W EUROPIE

Podróżnicy potrzebują zwykle dobrych jakościowo restauracji, które oferują smaczne jedzenie i unikalne doświadczenia. Tourism-Review.com przywołuje Ci pięć najstarszych restauracji kontynentu. Eksploruj kulturę, historię i lokalny styl życia w tych niesamowitych miejscach.

TOP 10 NAJTAŃSZYCH STOLIC W EUROPIE

Kiedy myślisz o podróżowaniu po Europie, jedną z rzeczy, która przychodzi Ci do głowy to koszty. Odkryj najtańsze stolice Europy ze względu na ceny hoteli, transport, jedzenie i picie, atrakcje turystyczne jak również rozrywkę. Ułożone od najdroższych do najtańszych, zebrane dla Ciebie przez Tourism-review.com.

7 NAJLEPSZYCH CELÓW PODRÓŻY NA SZLAKU JEDWABNYM

Razem z pierwszym, corocznym wydarzeniem China Xi’an Silk Road International Tourism Expo, które zbliża się niedługo, coraz więcej osób skupia się teraz na tym historycznym szlaku jako handlowcy, agencje turystyczne i podróżnicy i powtórnie poznają wpływ kulturowy i potencjał tego obszaru. Szlak jedwabny był popularną drogą przez Chiny odkąd pojawiły się pierwsze karawany zbudowane w 138BC i późniejsze odkrycia przez Imperium Rzymskie w 55BC które doprowadziły do tego, że szlak stał się tętniącą życiem drogą, nie tylko dla Chin, ale także dla Azji i poza nią.

10 NAJLEPSZYCH I UNIKALNYCH EUROPEJSKICH ZAMKÓW DO ZWIEDZANIA

Nie ważne czy widzisz siebie jako początkującego historyka, artystę szukającego inspiracji lub po prostu zwykłego turystę szukającego czegoś to nauki, naprawdę opłaca się zaplanować wycieczkę do zamku podczas podróży po Europie. Widząc ogromne zamki na własne oczy, nie na fotografiach, poczujesz lokalną i narodową historię i doświadczysz wyjątkowej jakości budowli. Każdy zamek ma swój własny urok, czy odmienność, zaplanowaną do wcześniejszych celów, lub przez właściciela.

5 NAJBARDZIEJ POPULARNYCH TRENDÓW W TECHNOLOGIACH ZWIĄZANYCH Z PODRÓŻOWANIEM

Postęp technologiczny bez wątpienia przerósł wszelkie ludzkie oczekiwania i w dużej mierze sprawił, że wszystko stało się proste i szybkie. W dzisiejszych czasach wszystkie sfery życia przeszły do internetu, a przemysł turystyczny nie jest tu wyjątkiem. Możesz rezerwować bilety lotnicze, znaleźć hotel lub zaplanować całą podróż, a wszystko w zasięgu kilku kliknięć. Coś takiego nie byłoby możliwe parę dekad temu. Tourism-Review.com we współpracy z Centaur Exhibitions z siedzibą w Londynie – organizatorem wysoce specjalistycznej wystawy i konferencji Travel Technology Europe (TTE 2014) prezentują ranking najbardziej popularnych trendów w technologiach związanych z podróżowaniem.

5 NAJBARDZIEJ ZAPIERAJĄCYCH DECH W PIERSIACH WIDOKÓW Z PRYWATNEGO ODRZUTOWCA

Niektóre z najbardziej oszałamiających widoków świata nie są widoczne z ziemi, ale możesz cieszyć się nimi na pokładzie odrzutowca! To właśnie dlatego pomysł na wynajęcie prywatnego odrzutowca może być ciekawym sposobem, aby cieszyć się luksusem i zobaczyć wspaniałe widoki na własne oczy. Takie chartery prywatnych odrzutowców są również bardzo elastyczne, dzięki czemu klient może sam zaplanować co i kiedy zamierza zobaczyć. Jest to rzadka możliwość, z której tylko nieliczni mogą skorzystać. Znajdziesz tutaj jedne z najbardziej spektakularnych widoków, które warto rozważyć planując taki przelot. Tourism Review wspólnie z Chapman Freeborn – specjalistą w dziedzinie charteru samolotów – zapewnią Ci niezapomniane widoki z pokładu prywatnego odrzutowca.

10 NAJWIĘKSZYCH ROZRZUTNIKÓW W MIĘDZYNARODOWEJ TURYSTYCE

Rynki turystyki uległy dramatycznej zmianie przez ostatnią dekadę. Chiny, Rosja oraz inne rozwijające się rynki wskoczyły na pierwsze pozycje, biorąc pod uwagę ich wydatki na turystykę. W przypadku Chin ich wydatki na wyjazdy zagraniczne osiągnęły sumę 102 miliardów dolarów. Jednak ogólna większość tradycyjnych rynków związanych z turystyką również zanotowała wzrost w 2012 roku. Tourism-Review.com we współpracy z IE Business School – dostawcą najbardziej obszernego Programu Zarządzania w Turystyce (+Tourism Management Program) przygotowali zestawienie państw najbardziej wydających pieniądze w światowej turystyce.

DZIESIĘC NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANYCH ZABYTKÓW

Niektóre zabytki są ogromne, inne są małe – nieważne jakiego są rozmiaru, wiele zabytków prezentuje potęgę przez swoje znaczenie dla historii regionu. Poznaj 10 najczęściej odwiedzanych zabytków świata. Zestawienie przygotowane przez Tourism-Review.com.

.TR Ogłoszeniaico
feedback